درباره جواهری تک طلا

تک طلا

جواهری تک طلا توانسته در طول یک دهه فعالیت خود در حوزه ساخت و فروش جواهرات با سنگ های قیمتی زیبایی را به مشتریان خود هدیه کند. جواهری تک طلا در تلاش است تا فراهم کردن جواهرات اصل از سراسر دنیا نایاب ترین جواهرات را برای شما به ارمغان بیاورد تا شما بتوانید با خیالی راحت جواهر دلخواه خود را انتخاب کنید تا تک طلا در کمترین زمان ممکن آن را به شما تقدیم کند. تک طلا با مدیریت محمدی در خدمت مشتریان خود می باشد تا زیبایی را در هر کجای ایران به مشتریان خود هدیه کند.

طراحی جواهر

سوالات متداول

آیا همه جواهرات از سنگ اصل ساخته شده اند؟

تمامی جواهرات ساخته شده در تک طلا از سنگ های اصل و با کیفیت جمع آوری شده از سراسر دنیا ساخته شده اند تا مرغوب ترین جواهرات را برای شما هدیه کند.

چه قدر طول می کشد تا جواهر به دستم برسد؟

بسته به نوع جواهر از ۱ هفته تا چند ماه ممکن است پروسه ساخت طول بکشد. به عنوان مثال اگر جواهری از چندین سنگ مختلف تشکیل شده باشد پروسه ساخت آن به مراتب زمان بر خواهد بود.

آیا جواهرات گارنتی عودت دارند؟

تمامی جواهرات تک طلا به علت کیفیت بالا در ساخت شامل گارانتی عودت می شوند در صورتی که پس تشخیص کارشناس مربوطه مورد عودت داده شده نیاز به تعمیر و یا باز پس گیری کامل شناسایی شود تمام مسئولیت به عهده مجموعه خواهد بود.

چگونه می توان ثبت سفارش کرد؟

نحوه ثبت سفارش میتواند به صورت تماس تلفنی ، حضوری و از طریق پیام رسان واتساپ انجام شود. تمام پل های ارتباطی با تک طلا در بخش تماس با ما در اختیار شما قرار گرفته است.

آیا جواهرات شناسنامه دار هستند؟

تمامی جواهرات ساخته شده دارای شناسنامه معتیر میباشد که معتبر بودن جواهر شما را نشان می دهد تا با خیال آسوده خرید خود را انجام دهید