با خرید آمتیست، به دنیای جواهرات سنگ خاص و زیبا وارد شوید. در اینجا می توانید قیمت ها و اطلاعاتی درباره خرید آمتیست ها را بیابید.همچنین بازار قیمت‌ها، استفاده‌ها، و اطلاعات مربوط به سنگ خاص آمتیست در جواهرات را کشف کنید.

جواهرات رنگی

جواهرات رنگی سنگ های قیمتی همیشه محبوب بوده اند، اما طیف انتخاب ها و رنگ ها هرگز به اندازه امروز متنوع نبوده است. سال‌های نه چندان دور، در یک جواهرفروشی معمولی‌ فقط قطعات یاقوت کبود، زمرد و یاقوت را می‌توانستید پیدا کنید. هنگامی که جواهرات شروع به پیشرفت در زمینه جواهرات سنگ تولد کردند، انتخاب ها تا حدودی گسترش یافت.

 

انگشتر چند جواهر مولتی کالر و برلیان

خرید از جواهری

با این حال، برای دوستداران سنگ های قیمتی اغلب خرید جواهرات تجاری رضایت بخش نیست. به عنوان مثال، بسیاری از جواهرات موجود در چنین جواهراتی، سنگ هایی با کیفیت پایین هستند که برای پایین نگه داشتن هزینه نهایی جواهرات طراحی شده اند. علاوه بر این، اغلب غیرممکن است که اطلاعاتی در مورد سنگ هایی که در چنین جواهراتی قرار دارند، مانند کشور مبدا آنها یا هر نوع روشی که ممکن است در پردازش سنگ مورد استفاده قرار گرفته باشد، به دست آورید.

خرید سنگ های خاص

انتخاب سنگ های قیمتی در جواهرات تجاری نیز بسیار محدود است. این در مورد انتخاب انواع جواهر، و انتخاب در برش، اندازه و کیفیت نیز صادق است. جواهری محلی شما ممکن است مقداری جواهرات داشته باشد، اما آیا می توانید از انواع اسپسارتیت، رودولیت، هسونیت، پیروپ، گروسولاریت و گارنت تساوریت انتخاب کنید؟ در مجموعه تک طلا تمام سنگ های قیمتی برای فروش عرضه می گردد.

 

مدل انگشتر های مولتی کالر زنانه

خرید جواهرات خاص

البته غیرمنطقی است که از یک جواهر فروش خرده فروشی انتظار داشته باشیم که جواهرات آمتیست را در تمام انواع آن داشته باشد، نه اینکه به تمام برش ها و اندازه های متفاوتی که ممکن است یک مشتری بخواهد، اشاره کنیم. به همین دلیل است که بسیاری از دوستداران سنگ های قیمتی رویکرد متفاوتی در خرید جواهرات دارند. آنها نگین های بزرگ با کیفیت بالا می خرند و آنها را توسط یک جواهرساز یا طراح جواهر، طراحی با سلیقه شخصی خود می کنند. در تک طلا شما می توانید با هر سلیقه ای، جواهرات خاص خود را سفارش دهید.

خرید سنگ با شناسنامه

این رویکرد هم مزایا و هم معایبی دارد. مزایا متعدد است. مزایا شامل امکان خرید سنگ قیمتی مورد نظر شما، در تنوع، رنگ، اندازه، برش و کیفیت مورد نظر شما هستند. تصور کنید که بتوانید از بین 1000 قطعه مختلف آمتیست انتخاب کنید تا رنگ دقیقی را که همیشه می خواستید پیدا کنید. شما می توانید جواهرات خود را از متخصص سنگ های قیمتی خریداری کنید که بیش از 100 نوع سنگ های قیمتی موجود در بازار را داشته باشند. برخی از این جواهرات مانند اسپینل طبیعی به دلیل کمیاب بودن به ندرت در جواهرات تجاری یافت می شوند. یک فروشنده تخصصی سنگ های قیمتی منشأ جواهرات برای فروش و هر روشی که ممکن است برای تقویت آنها استفاده شده باشد را می داند. فروشنده همچنین قادر خواهد بود برای جواهرات موجود شناسنامه یا گواهی اصالت ارائه دهد. در مجموعه تک طلا شناسنامه های بین المللی ارایه می گردد.

معایب خرید سنگ با سایز و اندازه بزرگ

عیب اصلی خرید نگین های بزرگ زمان و تا حدودی هزینه است. اگر یک سنگ قیمتی را در اندازه استاندارد یا مدرج خریداری کنید، برای جواهرساز آسان است که آن را بر روی یک پایه طلا معمولی و رایج در بازار نصب کند. اگر طرح شما کاملا سفارشی باشد، خرید سنگ در اندازه مدرج غیرضروری است، زیرا جواهرساز می‌تواند در طراحی خود، تنظیماتی را ایجاد کند که با هر اندازه سنگی که خریداری می‌کنید، مناسب باشد. اما هزینه و زمان بیشتری در بر خواهد داشت.

خرید سنگ قیمتی خاص

گوهرهای باکیفیت، البته گرانتر هستند، اما اگر از منابع  عمده فروشی خرید کنید، ممکن است تعجب کنید که قیمت بسیاری از انواع آن بسیار مناسب است. جواهرات سفارشی به طور طبیعی گرانتر از کالاهای با کیفیت بازاری هستند، اما اگر سنگ قیمتی خاصی را برای یک قطعه جواهرات خاص خریداری کرده باشید تا سال ها از آن لذت ببرید، هزینه اضافی ممکن است ناچیز باشد.

خرید آمیتیست

هنگام خرید این سنگ بنفش به چه عواملی باید توجه کرد؟رنگ عامل اصلی خرید سنگ های قیمتی آمتیست است، اما موارد دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر داشت. اندازه، شفافیت، دوام و موارد دیگر همه در ایجاد بهترین و مناسب ترین قیمت، نقش موثری در خرید سنگ آمتیست ایفا می کنند.

خرید جواهرات آمتیست از تک طلا:

 

 

رنگ آمتیست

آمتیست نوعی کوارتز با طیف رنگی از یاسی با ته رنگ صورتی تا رنگ بنفش تیره است. برخی می توانند نشانه هایی از قرمز و آبی را نشان دهند و حتی برخی از انواع قهوه ای پررنگ نیز وجود دارد. رنگ‌های عمیق‌تر با ارزش‌ترین رنگ‌ها هستند. همچنین بنفش متمایل به قرمز یا بنفش تیره با رنگ پاک (یکنواختی رنگ) محبوب‌ترین هستند. اگر رنگ خیلی زیاد تیره باشد، می توانند در نور کم سیاه به نظر برسند، بنابراین می تواند ارزش آنها را کاهش دهد.

 

گوشواره آماتیست زنانه مولتی کالر

خرید آمتیست سنگ بهمن ماه

هنگامی که به عنوان یک سنگ قیمتی در جواهرات از آمتیست استفاده می شود، فقط آمیتیست شفاف و تمیز باید در نظر گرفته شود. سنگ های قیمتی با وضوح بالاتر را می توان در مقادیر فراوان یافت، بنابراین نیازی به صرف هزینه برای سنگ هایی با لک یا ترک نیست. سایر سنگ های آمتیست بی کیفیت به عنوان  سنگ تزیینی در منازل قابلیت استفاده دارند. این سنگ مربوط به متولدین بهمن ماه می باشد.

وزن آمتیست

بخشی از محبوبیت آمتیست را می توان به دلیل در دسترس بودن آن در اندازه های بزرگ شفاف با قیمت های بسیار مناسب دانست. سنگ های قیمتی 5 و 10 قیراط  و حتی 40 قیراط فراوان است. پیدا کردن اندازه های بزرگتر آن چندان دشوار نیست و با قیمت هایی مناسب میتوان آنها را تهیه کرد. برخلاف بسیاری از سنگ های قیمتی، قیمت هر قیراط آمتیست با افزایش اندازه به طور چشمگیری افزایش نمی یابد. قیمت هر قیراط بدون توجه به اندازه یکسان باقی می ماند.

برش / شکل آمتیست

آمتیست ها بخشی از خانواده کوارتز هستند، بنابراین سنگ های قیمتی سخت و بادوامی هستند که برای یک تراشکار ماهر سنگ جواهر مشکلات زیادی ایجاد نمی کنند. آنها را می توان در هر شکل ممکن خریداری کرد از گرد، بیضی و قلب گرفته تا برش های فانتزی و گل. برای زیورآلات کلاسیک به دنبال چند آمتیست جالب برش کابوشن باشید.اهمیت برش با آمتیست را دست کم نگیرید. نکته مهم فروش این سنگ قیمتی رنگ یکنواخت (پاکی) و درخشش آن است؛ که هر دو می توانند با برش ضعیف خراب شوند. برای خرید برش ها و شکل های مختلف آمتیست به سایت تک طلا (قسمت دسته بندی آمتیست) وارد شوید.

 

خرید و ارزش آمتیست

آمتیست همیشه یکی از جواهرات مورد علاقه بوده و در گذشته، به ارزش یاقوت کبود و یاقوت سرخ بود. اکتشافات ذخایر بزرگ در سرتاسر جهان و به ویژه برزیل موجب گردید تا قیمت این سنگ به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

رنگ های عالی و تطبیق پذیری آمتیست باعث شده است که جواهرسازان در سراسر جهان آن را بسیار مورد پسند قرار دهند. فروش گسترده سنگ امتیست  همچنین به این معنی است که به راحتی می توانید سنگ های همسان در اندازه های مختلف مناسب برای هماهنگی مجموعه های جواهرات را بدست آورید.اندازه های بزرگ آنها برای حلقه ها یا آویزها بسیار مناسب هستند.

 

آمتیست بهسازی شده

مانند تقریباً همه سنگ‌های قیمتی، آمتیست را می‌توان با حرارت بهسازی کرد تا سنگ را روشن یا تیره کند، اما از آنجایی که نتایج گرمایش می‌تواند نامنظم باشد، چندان رایج نیست.

خرید و قیمت آمتیست

با وجود تاریخ طولانی و درخشان، رنگ و درخشش خیره کننده و قدرت معنوی قدرتمند، آمتیست یک سنگ قیمتی بسیار مناسب است. به دنبال نمونه های با سایز و تراش بزرگتر باشید و از ارزش عالی آنها شگفت زده شوید. در تک طلا شما آمتیست را با مناسب ترین قیمت خریداری مینمایید.

خصوصیات و ویژگی آمتیست

آمیتیست یک سنگ قیمتی بسیار دوست داشتنی است که سابقه ای با هزاران سال دارد و ارتباطی با افراد سلطنتی، ثروتمندان، مشهور و مقدس دارد. قدرت‌های معنوی آن افسانه‌ای هستند و تنها با ظاهر زیبای خیره‌کننده‌اش مطابقت دارند. در این محدوده قیمت، هیچ سنگ قیمتی بهتری مانند آمتیست وجود ندارد.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.