چطور جواهرات را با لباس سفید ست کنیم؟ چه از آن آگاه باشید یا نه، لحظه ای که از در خانه خود بیرون می روید، بیان می کنید که چه کسی هستید. یک کمد لباس خوب یا هماهنگی یک لباس برای موفقیت کاملا ضروری است. فرقی نمی کند که چه کسی هستید یا چه کار می کنید (وکیل، مدیر بازرگانی، لوله کش، معلم)، نگاه تیزبین، درک دیگران از شما را بهبود می بخشد. اغلب اوقات، ادراک مشخص می کند که چگونه شما را به یاد می آورند و اینکه آیا یک مشتری بالقوه، مشتری یا کارفرما انگیزه ای برای دنبال کردن یک رابطه خواهد داشت یا خیر. پس لباس و ست کردن میتواند دیگرن را تحت تاثیر قرار دهد.

هنگامی که به دنبال راهی چشم نواز برای متمایز شدن در میان جمعیت هستید، رنگ سفید خیره کننده یک انتخاب عالی است. برای ست کردن با لباس های سفید تمام جواهرات با رنگ خنثی میتوند ست زیبایی به وجود بیاورد.در درجه اول جواهرات سفید رنگ و براق با لباس های سفید ست بسیار زیبایی را به وجود می آورد.

طلای زرد، رزگلد و سفید رنگهایی از طلا هستند که زیبایی یک لباس سفید را تکمیل می کنند. اگر لباس شما دارای هر نوع جزئیات تزئینی است، قطعات فلزی را بپوشانید تا با جواهرات مطابقت داشته باشد. اگر لباس ساده است، النگوهای بنگل مختلفی را در شکل ها، اندازه ها و طرح های مختلف روی دست خود قرار دهید تا متوجه شوید کدام رنگ به پوست شما بیشتر ست می شود، یا با گوشواره های آویزان رزگلد یا یک آویز طلا سفید ظاهر خود را زیبا نگه دارید. برای جذابیت بیشتر، قطعاتی از مروارید یا برلیان انتخب کنید.

رنگ سفید یک بوم برجسته است که روی آن یک رنگ پر رنگ نمایش داده می شود. برای زیبا نگه داشتن ظاهر، در استفاده از رنگ روشن زیاده روی نکنید. برای جلوه ای شیک از آن به اندازه و استراتژیک استفاده کنید. یک لباس سفید بدون بند با گردنبندهای بلند و چند لایه که دارای سنگ های رنگارنگ است را امتحان کنید، گوشواره های سبز یشمی آویزان را برای قاب صورت خود انتخاب کنید، یا یک حلقه یا گردنبند مرجانی را با لباس سفید ست کنید

ست گوشواره بلند با لباس سفید

گوشواره های زیباگوشواره مهم ترین جواهری است که شما را فوق العاده می کند. اگر دختران جوانی هستید، برای شما فوق العاده خواهد بود که گوشواره های بلند زیبا را با لباس خود بپوشید. گوشواره های بلند حتی با لباس های سنتی و لباس های مدرن نیز فوق العاده به نظر می رسند. اگر به اندازه کافی بزرگتر هستید، می توانید از گوشواره های مروارید یا سنگی استفاده کنید. اینها همچنین برای لباس‌های سنتی مانند ساری و کت و شلوار و همچنین با لباس‌های غربی مانند مانتوها، روپوش‌ها و تاپ شلوار جین، بهترین پیشنهاد برای جواهرات هستند.

گردنبند– همراه با گوشواره، پوشیدن گردنبند یا آویز همسان با آن ایده بسیار خوبی است. اگر لباس سفید آویزان پوشیده اید، بهترین ایده این است که یک زنجیر ساده با یک آویز کوچک دور گردن خود بپوشید، زیرا استفاده از گردنبند و گوشواره بزرگ ایده خوبی نیست. خانم هایی که ست سنگ و مروارید را انتخاب کرده اند می توانند از گردنبند مروارید و گردنبند سنگی همسان با آن استفاده کنند.

ست آویز با لباس سفید

زیورآلات مچ: بعد از گردن و گوش، قسمتی از بدن که توجه افراد را به خود جلب می کند، مچ دست شماست اما شرط این است که به خوبی تزئین شود. هنگامی که در طول مهمانی با دیگران دست می دهید، باید با مچ بندهای خود دیگران را مبهوت کنید. امروزه بازار دارای انواع زیورآلات مچ دست است. اگر لباس بسیار سنگینی دارید، می توانید یک دستبند شیک با آن بپوشید. شما همچنین می توانید آن را با لباس خود ست کنید و از هر دستبند مروارید و سنگی استفاده کنید.

حتما مطالعه کنید : خواص و خصوصیات مروارید

اگر دوست دارید جواهرات کمتری بپوشید، می توانید فقط یک دستبند طرح میخ سنگین و یک گردنبند بپوشید. این به شما بستگی دارد که یا از گوشواره یا گردن بند استفاده کرده باشید اما مچ بند برای شما جواهرات ضروری است.

برای مشاهدات نمونه دستبند های ساخته شده با مروارید توسط تک طلا کلیک کنید.

ست جواهرات با لباس سفید

بعد از مطالعه این مقاله احتمالا میتوانید به این سوال «چطور جواهرات را با لباس سفید ست کنیم» که در اول مقاله ذکر شد پاسخ دهید، اگر این مقاله برایتان مفید بود میتوانید مقالات دیگر تک طلا را مطالعه بفرمایید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.